Paris Hiltonové ukradl zloděj narozeninový dort, rozdal ho bezdomovcům

23. února 2011 v 19:58 | ZuZ |  Paris W. Hilton
Když Paris Hiltonová slavila minulý týden třicáté narozeniny, na oslavy se vloudil zloděj a odnesl si narozeninový dort. Teď ho věnoval bezdomovcům. Dort zmizel jen půl hodiny poté, co 15. února Paris sfoukla svíčky. A nešlo jen o ledajaký dort, byla to údajně specialita za 3 200 dolarů (cca 57 000 Kč).Dnes 14:38 - Los Angeles

Zloděj se prostě vplížil do místnosti a v nestřeženém okamžiku s dobrotou odkráčel. Teď se na Facebooku představil jen jako "Paz" a napsal: "Dneska ráno jsem se probudil a měl jsem v obývacím pokoji dort. Je veliký. Je růžový. Je na něm napsáno ´Paris´. A chutná fantasticky."

Paz cukrářský výtvor rozkrájel a podával ho bezdomovcům v centru Los Angeles. Na Facebook poslal řadu fotografií a poznámek o dortu a vysvětlil: "Bylo to hodně neskutečných pár dní: 12 560 novinových článků, 322 zpráv na různých televizních kanálech, 147 žádostí o rozhovor. Dort začal žít vlastním životem. Bál jsem se o svou bezpečnost, a tak jsem se rozhodl, že s tím nechvalně proslulým dezertem podniknu jednu poslední cestu. Vydali jsme se na jih po dálnici 101, až jsme dorazili do známé losangeleské uličky chudých. A zde sága zcizeného pečiva našla svůj sladký konec."

Paz podle údajů FemaleFirst dort, na jehož vrchu nechyběl ani elegantní střevíček z marcipánu, rozkrájel na 125 dílků a bezdomovcům je podával na bílých papírových talířcích.


Btw - Ten kluk má dost :D Ale zase udělal několika desítkám lidí radost, protože kolikrát v životě se Vám poštěstí baštit takhle růžovej kýč! :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkuji že jste navštívili tento blog. Většina textů je vlastní slovo, k ostatním je připojen zdroj. Pokud odsud něco kopírujete, používejte k tomu zdroj tohoto blogu a pokud to lze, připojujte i naší ikonku. Děkuji!

Poslední aktualizace - 3.1.2010